Eskişehir Ev Temizliği

Eskişehir ev temizliği firması olarak, Hayatımızın en önemli konularından biri olan temizlik konusunda sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Kişinin kendini iyi hissetmesi için yaşadığı çevrenin ve kendisini temiz hissetmesi son derece önemlidir. Mira temizlikçi firması, bu konuda sizlere sorunsuz hizmet vermektedir. Temizlik konusunda sorunsuz hizmet anlayışı benimseyen ekibimiz, her geçen gün artan taleplerinizi karşılamak için güvenilir ve kaliteli hizmet seçenekleri sunmaya devam etmektedir.

Senelerin vermiş olduğu bilgi ve birikim ile evlerinizi uzman personellerimiz ile birlikte temizliyoruz. Müşteri odaklı düşünce yapısına sahip olan firmamız, kaliteyi her zaman ön planda tutmaktadır. Profesyonel bir düşünce yapısı ile hareket eden Mira temizlikçi şirketi, gün içinde sizden aldığı talimatlar ile harekete geçmektedir. Randevu sistemi ile ekiplerimiz sizlere yardımcı olur.  1 gün önceden randevu vermeniz halinde daha kaliteli hizmetler ortaya çıkmaktadır.

Profesyonel Eskişehir Ev Temizliği

Profesyonel Eskişehir ev temizliği, evleriniz için talep ettiğiniz temizlik hizmetlerinin başında geliyor. Çalışanlarımız gerekli olan tüm malzemelerin temini için görevlendirilir ve eksik olmadan hizmet için sistemli bir şekilde hareket edilmektedir. Profesyonel temizlik için ilk olarak ev eşyalarının durumu tespit edilmelidir. İletişim numaraları üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bu sayede görevlendirilecek olan elemanlarımız evlerinize yönlendirilir. Tek bir personel çalışması hem verim açısından hem de güç kaybı nedeniyle doğacak aksaklık nedeniyle tercih edilmeyen bir yöntemdir. Bu anlamda en az 2 personel çalışması son derece sağlıklı bir karar olacaktır.

Eskişehir Ev Temizliği Hizmeti

Eskişehir ev temizliği hizmetleri; oda, salon, mutfak ve banyo temizliği gibi seçenekler ile ayrı ayrı hizmetler altında verilir. Bunun yanında ekiplerimiz mutfaklarınızı yeniler. Özellikle bayanların en çok önem verdikleri yerlerin başında mutfaklar gelmektedir. Ekiplerimiz sizlere; temiz bir mutfaktan daha çok yenilenmiş bir mutfak vaadinde bulunmaktadır. Güçlü kimyasallar ile tezgahlarınız temizlenir ve parlatılması sağlanır.  Mutfakta yer alan fayans, ıslak zemin her ne olursa olsun silinir ve yağlardan arındırılır. Banyo ve tuvaletler büyük bir özen ile dezenfekte edilmektedir. Kokuların giderilmesi için gerekli olan solüsyonlar tercih edilir. Banyo ve dolapların içi temizlenir ve daha sonrasında parlatılır.